Mikor vonhatunk le a munkavállaló munkabéréből?
Kézenfekvő lenne, hogy amennyiben például adminisztratív hiba miatt magasabb munkabért utalunk, vagy a munkavállaló kárt okoz, az adott összeget a […]
Kézenfekvő lenne, hogy amennyiben például adminisztratív hiba miatt magasabb munkabért utalunk, vagy a munkavállaló kárt okoz, az adott összeget a […]
Az egyenlő bánásmód követelménye áthatja mindennapjainkat, a foglalkoztatást különösen. Sok esetben eszünkbe sem jut, hogy egy-egy intézkedésünkkel megsérthetjük ezt a
A munkáltatóknak sajnos sok esetben kell szembenézniük azzal a problémával, hogy a munkavállaló kárt okozott. Természetes igény, hogy ez a